duyuruMOBİLSEKER Ailesine Hoşgeldiniz Saygı Sevgi Çerçevesinde Hoş Sohbetler
App Store App Store facebook twitter instagram skype

Komik İyi Geceler Mesajları

Modu hakkında düşünme aktif! Seni özlüyorum!

Uyanıksan, düşünme modunu devre dışı bırakmak için cevap ver. İyi geceler!

Bu gece en güzel rüyanın sana gelmesine izin ver, En tatlı insan bu gece rüyana girsin, ama bunu bir alışkanlık haline getirme, çünkü her gece özgür değilim, İyi Geceler!

İyi insanlar, geceleri kötü insanlardan daha iyi uyurlar. Tabii ki, kötü insanlar uyanık saatlerden çok daha fazla zevk alır. İyi geceler!

Neden gözlerimizi kapattığımızı biliyor musun? Dua ettiğimizde, ağladığımızda, rüya gördüğümüzde? Çünkü hayattaki en güzel şeyler sadece kalp tarafından görülmez ve hissedilir, İyi geceler aşkım.

Keşke ay olabilseydim. Seni uyurken izlemek için her şeyi veririm. Güzelliğin eşsiz ve Kuzey Yıldızını karanlık gösteriyor. Hayallerin harika olsun ve dinlenmen bol olsun. Tatlı Rüyalar havayollarına hoş geldiniz. Yakında Rüyalar Diyarına varacağız. Battaniyeleri bağlayın, yastığı şişirin, gözlerinizi kapatın ve uyumaya hazırlanın! İyi geceler!

Çok orijinal iyi bir gece dileği sadece senin için ucuz kopyalara dikkat et. İyi geceler dilekleri için tek yetkili satıcı benim. İyi geceler tatlı rüyalar!

Yol güvenliğine o kadar hevesli olan bir kız olduğunu duydun mu, geceleri daima beyaz giyerdi? Geçen kış kar küreme ile yere serildi! İyi geceler!

Hey sen, evet canım, telefonu tuttun. Uyuyor musun? Yok hayır? Tamam, güzel, çünkü kirpiklerin birbirine sıkıca sarılmadan önce iyi geceler demek istiyorum.

Parmak uçlarının kapakların altından dışarı çıkmasına izin vermekten çekinme. Hiçbir öcü, yanımda seninle çıkmaya cesaret edemez. Tahta kurusu? Benimle değil. İyi uykular, güzelim!

Hata! Yataktan düştüm Ah, telefonuma ulaşmaya çalışıyorum sadece sana tatlı rüyalar söylemek için. İyi geceler ve iyi uykular.

a, b, c, ç, d, e, f, g, ğ, h, ı, i, j, k, l, m, n, o, ö, p, r, s, ş, t, u,w,x ü, v, y, z123456789 * # Allah'a şükür tüm tuş takımları tamam… Oh, neyse… İyi geceler! 

İyi geceler demek bir formalite değildir veya bedava mesaj nedeniyle, “Günün son dakikası” İyi Geceler'de seni hatırladığımı söyleme sanatıdır.

Merhaba bebeğim, evet sen , seninle konuşuyorum, sadece iyi geceler demek istedim ve seni seviyorum, yastıkları kucaklama, tam şurada evimdeyim!

Pırıl, pırıl küçük yıldızımın. Nerede olduğunu nasıl merak ediyorum biliyor musun? Gökyüzünün yukarısında o kadar yüksek ki, neredeydin keşke benim olsaydın. Pırıl, pırıl küçük yıldızım. Seni yakın veya uzak tutabilir miyim? İyi geceler küçük parlayan yıldızım. Klavyemde uyuyor. Cevap verirsem uykumda konuşurum. İyi geceler!

Seni rahatsız etmeden, Güneş kırmızı olmaz, Deniz mavi olmazdı, Mutlu olmazdım! İyi geceler!

Hırsız evden çıkarken, çocuk uyandı ve “Okul çantamı da al, yoksa annemi uyandıracağım” dedi. İyi geceler!

Şeker FM'e Hoş Geldiniz, Bu benim yanımda DJ çarşaf, DJ Yastık gece, sana bir düzine uykulu bir şarkı çalacağım. Albümden İyi geceler ve tatlı Rüyalar, Sanatçı: Sevgili Erkek Arkadaşın. Sıkıca tutun ve beni bekle. Kollarımla sana sarılmak ve kulağına tatlı sözler fısıldamak için sabırsızlanıyorum. İyi geceler!


 

Benzer İçerikler :


Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

En güzel gecelerin en güzel r..

Aşk Sözleri
Aşk Sözleri

Bana yüzünü dönme gece oluy..

Aşk Şiirleri
Aşk Şiirleri

Sevgiliye Aşk Şiirleri

Aşağıda birb..

Cevap bırakın

Sohbet Odaları Chat

Sohbet kanalları içerisinde sizlere ve isteklerinize mutlaka cevap verecek bir sohbet odası ya da birisi bulunacaktır. Uzun yıllar hizmet veren sohbet odamız keyfi ve rahatlığı içerisinde doyasıya sohbet edebilirsiniz.

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2021 Copyright - Seslipanelci Bilişim Çözümleri